Oliwkowe Apartamenty

Wykreuj swoją przestrzeń marzeń

Oliwkowe to 67 historii niezwykłych ludzi, których połączyło marzenie o znalezieniu idealnego miejsca do życia.

To 67 mieszkań zaprojektowanych z myślą o potrzebach różnych rodzin: zarówno tych zupełnie młodych, jak i tych bardziej doświadczonych i często liczniejszych. Zdajemy sobie sprawę, że każda rodzina ma inne możliwości finansowe, dlatego Oliwkowe składa się z lokali jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchni od ponad trzydziestu do niemal stu metrów kwadratowych. Wiemy też, że każda rodzina pragnie stworzyć ze swojego mieszkania miejsce absolutnie wyjątkowe i niepowtarzalne. Dlatego ściśle współpracujemy z firmami z branży remontowo-budowlanej, które na życzenie klienta i po podpisaniu z nim umowy, zmieniają świeżo postawione cztery ściany w prawdziwe wnętrzarskie perełki.

Przy realizacji Państwa marzeń o mieszkaniu idealnym pomogą:

Skontaktuj się z nami

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-18.00 i w sobotę w godz. 10.00-14.00.

Jeśli chcesz spotkać się z nami – zadzwoń i uzgodnij termin ze sprzedawcami.

kontakt@peira.pl +48 798 416 416

Formularz kontaktowy

Informujemy, iż Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Pani/Pana żądanie przed zawarciem umowy. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PEIRA Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi przy ul.Matejki 9. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do nich, ich sprostowania oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegóły pod adresem www.peira.pl/rodo.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies,
zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.

Więcej | Akceptuję