Oliwkowe Apartamenty

Przyjazny system finansowania

Oliwkowe to miejsce, które dla jednych może być doskonałym punktem startu w dorosłe życie, a dla innych – bezpieczną rodzinną przystanią, do której zawsze chce się wracać. Doskonale znamy obawy osób kupujących mieszkanie bezpośrednio od dewelopera. Wiemy też, jak je wyeliminować. Zgodnie z ustawą o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, zwanej również ustawą deweloperską, prowadzimy bezpieczny rachunek powierniczy. Mechanizm ten w stu procentach chroni interesy kupujących i jest obecnie standardem w branży deweloperskiej.Zdajemy sobie sprawę, że każdy człowiek dysponuje innymi możliwościami finansowymi. Dlatego też tym, którzy nie posiadają pełnej kwoty na zakup wymarzonego mieszkania, proponujemy płatność rozłożoną na kilka wygodnych rat. Co więcej, dzięki ścisłej współpracy z renomowanymi doradcami kredytowymi, możemy zaoferować pomoc w uzyskaniu korzystnego kredytu.

Możecie Państwo skorzystać z pomocy współpracujących z nami Ekspertów Finansowych:

Skontaktuj się z nami

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-18.00 i w sobotę w godz. 10.00-14.00.

Jeśli chcesz spotkać się z nami – zadzwoń i uzgodnij termin ze sprzedawcami.

kontakt@peira.pl +48 798 416 416

Formularz kontaktowy

Informujemy, iż Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Pani/Pana żądanie przed zawarciem umowy. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PEIRA Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi przy ul.Matejki 9. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do nich, ich sprostowania oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegóły pod adresem www.peira.pl/rodo.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies,
zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.

Więcej | Akceptuję